×

Powiększanie ust

Powiększanie ust

Powiększanie ust można wykonać za pomocą wypełniaczy lub żeli wypełniających, ale rzeczywista operacja mająca na celu skorygowanie problemu wydłużonej, przerzedzonej górnej wargi jest stosunkowo nową metodą leczenia.

Sprawdź: Powiększanie ust Dąbrowa Górnicza

Podobnie jak lifting twarzy, procedura lip lift jest uważana za nieinwazyjną, ponieważ nie usuwa się tkanki podtrzymującej. To ambulatoryjny zabieg kosmetyczny o natychmiastowych widocznych efektach.

Polecamy ten zabieg korekcyjny dla dojrzałych, dorosłych mężczyzn i kobiet, którzy są zaniepokojeni wyglądem górnej wargi.

Nasze górne wargi zaczynają się wydłużać i stają się cieńsze, gdy wkraczamy w dorosłe, dojrzałe lata. Dzieje się tak, ponieważ skóra tuż pod nosem zaczyna rosnąć w dół. W tym samym czasie skóra nadal ciągnie górną wargę, przez co tkanka wargi się rozciąga.

Dla wielu osób jest to nieestetyczne, ponieważ usta wydają się mniej pełne i pulchne. Zęby nie są już całkowicie zakryte i zaczynają się pojawiać, nawet gdy usta są zamknięte.

Podnoszenie ust może to skorygować, ponieważ usunięcie nadmiaru tkanki powoduje, że górna warga wraca do normalnej pozycji. Ilość skóry, którą należy usunąć, różni się w zależności od osoby.

U wielu osób górna warga nie tylko wydaje się cieńsza, ale może również tracić wyrzeźbiony wygląd. Naturalna krzywa w dół i w górę na środku wargi staje się coraz mniej zauważalna.

W rzadkich przypadkach warga zaczyna wydawać się nieco przesunięta, co powoduje, że osoba staje się bardzo skrępowana. Podnoszenie ust pomaga rozwiązać ten problem.

Czas zabiegu może się różnić. Następnie klientowi można podać żel lub maść nawilżającą.

Prawidłowo wykonany lifting ust może skutkować pełniej wyrzeźbioną górną wargą, która zachowa swój młodzieńczy wygląd przez wiele lat.