×

O oczyszczaniu wodorowym i o wodorze

twarz kobiety po oczyszczaniu wodorowym

O oczyszczaniu wodorowym i o wodorze

Oczyszczanie wodorowe jest innowacyjnym zabiegiem w dziedzinie kosmetologii, wykorzystywanym w zakresie pielęgnacji skóry twarzy i nie tylko. Zabieg wykonywany jest przy pomocy nowoczesnej aparatury, która wprowadzana aktywne cząsteczki wodoru w głąb skóry na poziomie komórkowym.

Zastanawiasz się nad tym wspaniałym zabiegiem, jakim jest oczyszczanie wodorowe? Pomyśl o Sosnowcu, bo miasto to znane jest z zawodowców specjalizujących się w zabiegu oczyszczania wodorowego.

Krótko o wodorze

Wodór jest najlżejszym i najmniejszym pierwiastkiem chemicznym, jaki występuje w naturze. Jego cząsteczki są tak małe, że pozostają niewidoczne dla oczu, a także nie występują w atmosferze znajdującej się przy powierzchni ziemi.

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego?

Cały zabieg polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek wodoru, których zadaniem jest oczyszczanie komórek. Pierwiastek jest przesyłany do głębokich warstw za pomocą strumienia wody pod zwiększonym ciśnieniem. Atakuje on wolne rodniki, co pozwala na zwolnienie procesów starzenia się skóry. W trakcie zabiegu oczyszczania wodorowego przeprowadzony zostaje zabieg elektroporacji, czyli pobudzanie skóry za pomocą drobnego ładunku elektrycznego do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny – dzięki czemu skóra staje się jeszcze elastyczniejsza i odmłodzona.

Sprawdź: Botoks Sosnowiec

Oczyszczanie wodorowe – efekty

Efekty oczyszczania wodorowego widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się nawilżona, gładka i napięta. Ważną informacją jest fakt, że zabieg nie niesie za sobą żadnych podrażnień i obrzęków, przez co okres rekonwalescencji jest praktycznie znikomy (nie licząc drobnych ograniczeń, które nie wpływają silnie na nasze życie).