×

Endermologia – naturalna technologia ujędrniania skóry i redukcji cellulitu

lekarz endermologii

Endermologia – naturalna technologia ujędrniania skóry i redukcji cellulitu

Jeśli jesteś zainteresowana tematem zabiegu endermologii, to zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu, bo szukając informacji pod hasłem: “endermologia sosnowiec” raczej nie znajdziesz zbyt użytecznej wiedzy.

 

Jak działa zabieg endermologii?

Endermologia reaktywuje aktywność komórkową poprzez mechaniczną stymulację skóry przy użyciu przyjemnej i nieagresywnej techniki.

 

Zabieg endermologia leczy różne tkanki docelowe i ma szerokie zastosowanie. Zabieg wykonywany jest przez profesjonalistę przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Wyposażone w rolki lub płaty, głowice zabiegowe delikatnie chwytają tkankę skórną i celują w różne obszary ciała i twarzy, wykorzystując w 100% naturalną technikę stymulacji mechanicznej.

 

Endermologia może być używana do leczenia różnych obszarów skóry o bardzo szerokim zakresie zastosowania:

 

  • Fibroblasty;
  • Włókna kolagenowe i elastynowe;
  • Sieć żylno-limfatyczna;
  • Komórki tłuszczowe;
  • Mięśnie.

 

Endermologia – czym jest mechaniczna stymulacja?

Mechaniczna stymulacja jest zasadą działania, która została uznana i udowodniona przez społeczność naukową. Stymulacja mechaniczna na powierzchni skóry wysyła sygnał w głąb komórek (np. komórek tłuszczowych i fibroblastów), aby wywołać reakcję fizjologiczną (np. aktywację produkcji kolagenu i elastyny lub aktywację lipolizy).

 

Reklama: Botoks Sosnowiec

 

Endermologia – technologia rolki

Dwie niezależne rolki z silnikiem delikatnie naciągają skórę, wykorzystując trzy kierunki obrotu, w zależności od pożądanych celów.

 

Różne fałdy traktują różne rodzaje tkanek, w tym cellulit, tkankę tłuszczową, obrzękową, włóknistą, przylegającą, zapalną, cienką, kruchą i zwiotczałą.